המרכז להורות בהפנינג ״קיץ פתוח״

כדי לסייע לכם ההורים להעביר את ימי הקיץ החמים עם הילדים בכיף, ובמינימום הוצאות, בשבוע האחרון, הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות, המרכז להורות משמעותית וקניון 'עופר לב אשדוד', קיימו הפנינג קיץ בנושא קיץ בטוח.

ההפנינג סיפק מגוון פעילויות מהנות ומעשירות להורים ולילדים. כ-250 ילדים נהנו מהפעלות יצירתיות: מוקדי ההפעלה בהפנינג: גרפיטי קיר ענק, בו ילדים חתמו עם כפות ידיים מרוחות בצבע, הכנת מחזיקי מפתחות בולטים וצבעוניים למניעת שכחת ילדים ברכב. המשתתפים יצרו גם כובעים בעיצוב אישי ומעניין והכינו שמש מחייכת מבצק מלח, כשהדגש הוא על שעות החשיפה לשמש. בסיום ההפנינג, כל ילד וילדה קיבלו בלון של המרכז להורות.

בזמן שילדיהם הופעלו ויצרו, ההורים קיבלו טיפים הוריים לקיץ בטוח. עשרות הורים עברו בדוכן והצטרפו בלייק לעמוד "המרכז להורות משמעותית" וקיבלו מארז 'עוגיות נשיקה', שהוכן במיוחד עבור הפעילות על ידי היחידה לשיקום והכוונה מקצועית – 'מאור'. במסגרת שיתופי הפעולה עם קופת חולים 'לאומית', הגיעו נציגי הקופה לתת מענה לשאלות ההורים לגבי קיץ בטוח. בנוסף, בין הנוכחים נערכה הגרלה, בה עשרה הורים מאושרים קיבלו כרטיסים חינמיים לסדרת הרצאות המרכז, שיתקיימו בקרוב.

תודות לפיראט האדום – על תרומת הכובעים, לגב' רותם לוי גלאם – מנהלת השיווק של קניון 'עופר לב אשדוד', לגב' אושרית עובדיה מנחת הורים, על שיתוף הפעולה והאירוח.

בכדי להתעדכן בכלל הפעילויות שלנו, הנכם מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק של המרכז להורות משמעותית או ליצור קשר במספר 1-700-70-74-75.

Comments are closed.