יום עיון בנושא מניעה אפקטיבית של התנהגויות סיכון

אתמול התקיים באודיטוריום של ״מהות״ יום עיון בנושא מניעה אפקטיבית של התנהגויות סיכון בו הוצגו השיטות, הקריטריונים ודרכי הפעולה דרך 4 הרצאות מרתקות של ד״ר אריאל כדורי, פסיכולוג מחקרי, ראש תחום מידע ומחקר ברשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול.

הכנס המקצועי התקיים במעמד מנהל מחוז דרום ברשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול מר עמוס ישי ומנכ״לית מהות הגב׳ סימונה מורלי.

הבוקר החל בהתכנסות ובברכת המנכ״לית הגב׳ סימונה מורלי על חשיבות ההתבססות המחקרית והאפקטיביות של פעולות המניעה הן בנושא ההורות והן בנושא הפעילות השוטפת במערכות החינוך ובשלוחות הרשות.

ההרצאה הראשונה של ד״ר אריאל כדורי ״הכח של המצב על התנהגות סיכון״ עסקה בשינויים שיכול לעבור אדם בעקבות שינוי מצב חברתי, ההרצאה כללה דוגמאות מניסויים פורצי דרך בתחום והצליחה להפתיע את באי הכנס ולשבור לא מעט מיתוסים ופרדיגמות.

הצוות המקצועי של מהות ביום העיון יחד עם מר עמוס ישי – מנהל מחוז דרום ברשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול

בהמשך התייחס בהרצאה נוספת שנגעה לכל הורה באולם, ההרצאה ״מעורבות הורית בתכניות מניעה״ הופנתה אמנם לצוות המקצועי של המרכז להורות משמעותית אך תפסה את הפוקוס של כולם, הרי בסוף כולנו הורים. ד״ר אריאל כדורי שאל את השאלות הקשות והלא שגרתיות שלא הרבה שואלים.

ד״ר אריאל כדורי

אחרי הפסקת הצהריים עלה ד״ר כדורי לעוד 2 הרצאות וחתם יום עיון פורה ומשמעותי עבור הצוות המקצועי של ״מהות״ ממנו יופקו הלקחים הרלונטיים לשנת הפעילות 2020.

על הטקס עמלה רכזת הדרכה וניהול ידע של ״מהות״ הגב׳ ליטל ביטון בשיתוף ד״ר אריאל כדורי שיחד בנו את התוכן בהתאם לצרכים.

Comments are closed.