מהות ואגף האכיפה נלחמים בתופעת האופניים החשמליים

ברשות העירונית ״מהות״ בשיתוף אגף הפיקוח בעיריית אשדוד יוצאים במיזם ראשונ מסוגו בישראל הקוראת להורים לקחת את האחריות לסכנות האופניים החשמליים וכלי התחבורה החשמליים השונים המשתוללות בעיר.

המרכז להורות משמעותית קורא להורים לבוא ולהבין מקרוב את הסכנות הטמונות בכלי התחבורה התמים בפרט ובמשפחת הכלים החשמליים ביניהם הקורקינט החשמלי והאוברבורד בכלל.

לכאורה לצד היתרונות של הכלים הירוקים חייבים ההורים ללמוד מגורמים מקצועיים את החוקים בכדי להתמודד עם הנערים שלא מפסיקים לבקש את כלי התחבורה המיוחל.

ברשות העירונית ״מהות״ מבינים את ההורים מצד אחד ובאים לסייע מצד שני כדי לעבור את התהליך נכון ובמינימום סיכון.

ההשקה הרשמית של המיזם תתקיים במעמד מובילי המיזם (מפגש מצומצם בעקבות מגבלות הקורונה) ביום ד׳ הקרוב בשעה 16:00 ״בבניין מהות״ ביום ד׳, 7.7.2020 והסדנא הרשמית בכל יום ראשון בתחילת כל חודש, בין השעות 19:00-18:00.

מדובר בסדנה מקצועית בשיתוף אגף הפיקוח בניהולו של ראובן מלכה המסבירה את הסכנות מצד אחד ואת ההתמודדות מול הנערים והנערות, מצד שני, ארגז הכלים שיקבלו ההורים יסייע להבין את הדילמות הכרוכות בהקניית רשות מצד ההורים לכלי המסוכן ויעביר באופן רשמי את האחריות להורים המנוסים ולא לנערים.

סימונה מורלי, מנכ״לית ״מהות״:
״לאחר בדיקה מעמיקה הבנו המרכז להורות משמעותית שלא מעט מהסכנות והתאונות נגרמות בעיקר בגלל מידע שלא היה בידי ההורים אודות ההתנהלות עם הכלים החשמליים.

זו הסיבה שבשנת 2020 נתקוף את הבעיה דווקא דרך ההורים. זהו צעד ראשון בתכנית השנתית ואנו מקווים שבסופה נדע להצביע על הפחתה בכמות התאונות והקנסות.

״לאלה מההורים שכבר קיבלו דו״ח או התראה יוכלו לבוא וללמוד על הנושא כדי לא לחזור על אותן טעויות ולהפיק לקחים לעתיד.הסדנה תתקיים במרכז להורות משמעותית והינה ללא תשלום.

לשאלות‭ ‬ופניות‭ – ‬המרכז‭ ‬להורות‭ ‬משמעותית‭ | ‬ניסן‭ ‬11‭, ‬רובע‭ ‬י‭"‬ב‭, ‬אשדוד טל׳ לבירורים: 1-700-70-74-75

Comments are closed.