האדומה הכי ירוקה!

ביום שני האחרון סיירת ההורים אשדוד יצאה לפעילות השטח הקלאסית שלה וסיירה בפארקים , ובחופי הים. הפעם לאחר תקופה לא פשוטה עשתה זאת הסיירת כאשר העיר אשדוד הפכה מעיר אדומה לעיר ירוקה!!!

בפעילות הנ"ל שהתקיימה לאחר הסגר השני ניתן היה לראות ולפגוש בני נוער וצעירים רבים שנפגשים לרוב בקפסולות, במרחבים הציבוריים. מראה שקצת שכחנו ממנו בשנים האחרונות אך תמיד כיף לראות את המפגשים החברתיים הללו של בני הנוער והצעירים, יושבים על מחצלת שותים שתייה קלה ומשוחחים אחד עם השני , פיזית , לא בזום ולא בהודעות פשוט יושבים ומשוחחים.

מתנדבי סיירת ההורים העירונית ובראשם רכז הסיירת מר שי נקש הוסיפו לסל נושאי השיח בתקופה האחרונה ,מעבר לנושאי שיחה עם בני הנוער "הרגילים" בינהם, שימוש בחומרים פסיכו אקטיביים, שתיית אלכוהול, אלימות , גיוס, גם את נושא הדאגה והאחריות ההדדית וההתמודדות עם נגיף הקורונה .
לרוב נתקלו המתנדבים בחבר'ה מקסימים הנשמעים להנחיות, ובמקרים אחרים המתנדבים היו אלה שהזכירו כי המסכה חשובה ומקומה על הפנים ולא על הסנטר.

סיירת ההורים מהווה מכפיל כוח גם לכוחות האכיפה שגם בימים אלו מתמודדים עם מכלול גדול של שירותים ואירועים בהם הם אמורים לטפל. הסיירת פועלת בנושא זה בפן ההסברתי והמניעתי בקרב האוכלוסייה הכללית ובדגש על בני הנוער.
את מתנדבי הסיירת תמשיכו לפגוש גם בהמשך , בתקווה שהפעילות תחזור להיות רגילה ... וללא מסכות ובעיקר ללא קורונה.

להצטרפות לסיירת נא לפנות שי נקש רכז סיירת הורים 054-3220939

צילום: שי נקש

Comments are closed.