״מהות״ מציגה: הנוער של Barista

אחת לכמה שנים יוצא לכם לשמוע על מיזמים חברתיים שמחממים לכם את הלב, במקרה של ״בריסטה״ מיזם ההעסקה לנוער, חימום הלב הוא ״תרתי משמע״. מי שביקר בשנתיים האחרונות בבית יד לבנים ובמשכן לאמנויות הבמה בטח הבחין בחבורה הצעירה שמנהלת את בית הקפה.
המיזם, אותו מובילה הרשות העירונית ״מהות״ בראשות סימונה מורלי בשיתוף המשכן לאמנויות הבמה ובית יד לבנים החל בעקבות הצורך בקפיטריה במשכן, הקפיטריה שעמדה ריקה במשך כמה שנים הדליקה אור אצל מנכ״לית ״מהות״ סימונה מורלי שהרימה את הכפפה ויזמה את הקמת הקפיטריה שתנוהל כל כולה ע״ בני נוער מאוכלוסיות מגוונות בעיר. על הפרוייקט מטעם ״מהות״ ממונה שאולי דהן שמנהל את הפרוייקט ביד רמה.

לאחר הליך הכשרה קפדני ובניית המותג ״בריסטה״ הכולל לוגו ממותג וערכה שיווקית יצא לדרך בית הקפה הראשון במשכן, לאחר מספר חודשים והפקת לקחים המשיכה סימונה מורלי בהרחבת המותג לסניף שני בבית יד לבנים.

הצעירים האשדודים זוכים להכשרה ולהעסקה, הרווחים מהמיזם מוקצים להמשך ההכשרות ופיתוח המותג, בתכנון הקרוב להוציא עגלת מזנון ממותגת ולפרוץ את חומות משכני התרבות ע״י הגעה פיזית לאיזורי הופעות ופסטיבלים ומתחמי תרבות ופנאי. אך עדיין חזון למועד.

״בריסטה״ כבר היום מארחת קבוצות סגורות במתחם הגלריה ביד לבנים לפגישות ולהרצאות ופעילויות מגוונות בלובי המשכן לאמנויות הבמה.המיזם שעונה על צורך חברתי לא מתפשר על איכות הקפה והמוצרים הנלווים. ב״בריסטה״ עובדים על מכונות הקפה החדישות ביותר בשוק ומשתמשים בפולי הקפה מהחברות המובילות בעולם.
אז בפעם הבאה שאתם באיזור משכני התרבות ובא לכם קפה טוב דעו שעם רכישת הקפה תרמתם לעידוד העסקת בני נוער אשדודים, הילדים של כולנו.

Comments are closed.